Złom Stargard jest firmą działającą w obszarze skupu metali szlachetnych od ponad 4 lat

Odkupujemy złom stalowy, żeliwny, złom miedziany i złom metalu nieżelaznych (kolorowy złom). Dzięki współpracy z największymi dostawcami w kraju mamy możliwość skupować złom stalowy po korzystnych cenach, odkupować do przetopu oraz produkować jedyne w sowim rodzaju blachy metalowe za sprawą materiałów uzyskanych z recyklingu. Obrobiony złom stalowy ulega obróbce temperaturowej i hartowaniu co ulepsza jego wytrzymałość.

złom stargard

Nasz Złom Stargard Szczeciński skupuje złom metali nieżelaznych

W okolicach Stargardu kupujemy wszystkie asortymenty złomów oraz ilości wyżej wspomnianego złomu. Naszym dostawcom gwarantujmy: kompleksową opiekę skupu złomu za każdym razem właściwe ceny , możliwość ich negocjacji dowolne warunki zapłaty dowóz złomu metalowego od dostawcy z możliwością jego załadunku profesjonalnym samochodem specjalistyczne palety do przechowywania złomu W celu dowiedzenia się więcej informacji należy dogadywać się z nasza siedzibą – Złom Stargard.

Skup złomu Stargard wyróżnia się najlepszymi cenami odkupu złomu

Kupujemy złom żeliwny. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na odpowiednią cenę. Nasz złom mieści się w Stargardzie Szczecińskim. Jesteśmy liderem na lokalnym rynku złomowisk. Gwarancja satysfakcji i zawsze dobra cena skupu złomu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here