Bit Bay Opinia

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

Nowy serwis BitBay.net 2.0

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe.

Bit Bay zakładanie konta

Zaczynamy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk „Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay została wysoce uproszczona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na dostarczony przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony poprzez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało notabene zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązkowa po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz „Zweryfikuj swoje konto”.

Dźwigamy się do blankietu zauważalnego na znajdującym się niżej fotogramie.

Ewaluacja polega na potwierdzeniu naszej identyczności na podstawie załączonego dokumentu. Może stać się nim dowód podmiotowy, prawo jazdy bądź paszport. Skądinąd konieczne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez wydelegowanie skanu dowolnego rachunku za m.in.. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty przez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Bitbay 2.0 daje możliwość także założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały przyrządzone z sądzą o eksploatatorach, którzy prowadzą osobistą aktywność oszczędną i chcieliby być z czymś za pan brat tradowania i krążenia środkami firmowymi. Wszelkie faktury będą dopiero przedstawiane automatycznie na dane konsorcja.

Wpłata na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej alternatyw błyskawicznej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego oraz stosownego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy opcję „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu głównym klikamy na markę „Giełda”.

W górze ekranu występuje polepszane menu, gdzie określamy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin jak i Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. W dodatku, platforma Bitbay oferuje także alternatywę wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przejrzeć trzy nadrzędne zestawienia, na które zwracać będziemy ekstrawagancką uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie aktualnie wystawione oferty użytkowników serwisu, w których to wymawiają oni swoją filozofię do zakupu określonej ilości Btc za oferowaną poprzez siebie zapłatę.

Propozycje dystrybucji (ASK) – a co za tym idzie sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy poinformują tu, iż posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pragną sprzedać, pod warunkiem wprawdzie uzyskania za nie zadeklarowanej przez siebie opłaty.

Poprzednie transakcje – komput najczerstwiejszych transakcji spełnionych między użytkownikami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Oferty skupu posortowane są wedle kursu dla transakcji od największej do najniższej, ponadto propozycje odsprzedaży, wedle tej samej strategie, jednakże poczynając od wartości najmniejszej.

Jak dokonać zakupu BTC?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak zrobić wypłatę z giełdy Bit-Bay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
BitBay opinie

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia Bit Bay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: http://bit-bay.com/bitbay-opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here