Rate this post

Zabiegi gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Zasadniczym zadaniem medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia konkretnego pacjenta pod kątem jego atrakcyjności fizycznej. Pozwala ona na usunięcie wszystkich możliwych niedoskonałości o różnym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia i satysfakcji z własnego wyglądu. Medycyna estetyczna jest dzisiaj jedną z najdynamiczniej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Przyczyny tego trendu znajdujemy przede wszystkim we stale rosnącej świadomości dziewczyn, które to coraz lepiej uzmysławiają sobie, że upływający czas jest niestety nieuchronny, niemniej jednak już tempo jego biegu zależy w ogromnej mierze właśnie od nas. W przeciwieństwie do zabiegów plastycznych, medycyna estetyczna przede wszystkim ma na celu możliwie jak najbardziej spowolnić, a często trochę cofnąć upływ czasu. Dodatkowo ingerencja takiej medycyny w wygląd jest naturalna, pacjentka będzie wyglądać nieco młodziej, ale nie poprzez nienaturalnie naciągniętej skórze lecz wskutek profesjonalnych zabiegów które powodują efekt „wypoczętej cery”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom zakres zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia i maksymalnym ujędrnieniu skóry (przede wszystkim twarzy, ale i stóp czy też dłoni), zminimalizowania/wypełnienia wszelkich zmarszczek a także bruzd, wypełnienia doliny łez/ kości policzkowych, zmniejszenia worków pod oczami, poprawa kształtu buzi, zniwelowanie przebarwień, zniwelowanie blizn potrądzikowych/ pooperacyjnych, spłycenia cellulitu i rozstępów/ zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia rozszerzonych porów skóry, zamknięcia rozszerzonych porów skóry,
redukcji nadpotliwości, usunięcia estetycznego znamion, tatuażu, rumienia/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia wszelkich objawów trądziku różowatego; zmniejszenie zmarszczek, wygładzenie przebarwień, wygładzenie bruzd oraz wszelkich nierówności skóry. Specjalnie do tego przeznaczone środki, o stężeniu znacznie wyższym aniżeli te które są dostępne w najpopularniejszych kremach czy też w zwykłych gabinetach kosmetycznych powodują znaczną poprawę nie tylko naszego wyglądu, niemniej jednak też ujędrnienia a także wypełnienia skóry. Istotne są tutaj głównie dwa aspekty dla każdego pacjenta: po pierwsze całkowite bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji skorelowanych niejednokrotnie z rozmaitymi zabiegami chirurgicznymi oraz dodatkowo brak konieczności ograniczenia aktywności fizycznej – nie ma w tej kwestii konieczności hospitalizacji. Większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej bazuje na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym natomiast są one nieco bardziej zaawansowane a także działają na głębsze warstwy skóry niż zwykła kosmetologia. Spora większość ludzi posiada blizny po przebytym trądziku – niemiłą pamiątkę po dojrzewaniu, którą zazwyczaj usiłujemy zamaskować bardzo grubą warstwą podkładu i dopiero wówczas będziemy mogli się radować gładką buzią. Szukając drogi powrotu do nieskazitelnej dziecięcej skóry odkrywamy wszelkie możliwości, jakie oferuje nam właśnie medycyna estetyczna. Jest ona dosłownie znakomitym sposobem do uzyskania nieskazitelnie gładkiej cery poprzez usuwanie takich blizn.

Zabiegi medycyny estetycznej

Ten rodzaj medycyny umożliwia bezpieczne bezpieczne zabiegi: botox szczecinusuwanie blizn szczecin przy zastosowaniu całkowicie bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty powiększania ust można już zauważyć tuż po przeprowadzeniu zabiegu, który trwa od kilku do parunastu minut. Zadowalające efekty z tego typu zabiegu potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Dojazd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here