Rate this post

DROGA DO PIĘKNYCH BRWI A DOKŁADNIEJ REPORTAŻ O ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Nas najpewniej słyszało już o korygowaniu brwi za pomocą microblading. Jednak chyba prawie nigdzie nie widywałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu, zapraszam do mojego artykułu. Makijażu nie wykonuje się maszynką do popularnego tatuażu tylko właściwym piórem na które składa się tzw. pen oraz mikroostrze – stworzone z ogromu igieł ułożonych w prostej linii, te łudząco przypominają mały skalpel. Dlatego również jest to bardzo dokładna praca, która wymaga wrażliwej dłoni, ponieważ każdy mały włosek jest zrobiony ręcznie i za każdym razem dobrze wykonany. Następnie po narysowaniu włosków z pomocą pióra, brwi dodatkowo będą smarowane na moment pigmentem, aby się jeszcze bardziej zakolorowały.

makijaż permanentny szczecin

Makijaże permanentne Brwi to sposób na utrwalenie mejkapu przez długi okres, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu. Mając ochotę być na co dzień wyjątkowa, zarówno na saunie, siłowni lub na weselu koleżanki, a makijaż powinien być trwały to koniecznie pomyśl o microblading.

Czy zabieg Makijaż permanentny brwi jest nieprzyjemny?

Nie będę kłamała – nie jest w 100% niebolesny. Mimo iż stosuję się specjalnej maści i znieczulenia na bazie lidokainy. Ja osobiście odczułam lekki ból połączony z jakimś dziwnym odgłosem drażniącej skóry na głowie. pomimo to końcowy efekt po zrobieniu makijażu permanentnego spokojnie rekompensuje nam ten delikatny dyskomfort i gdybym musiała iść na zabieg raz jeszcze to raczej nie wahałabym się ani chwili.

Jak dużo microblading w Szczecinie?

Makijaż permanentny Szczecin kosztuje od 500 zł do 1500 zł w zależności od salonu i osoby, która wykonuje makijaż. W cenę wkalkulowany jest makijaż uzupełniający, który robi się zazwyczaj po 20 dniach, gdy Twoje brwi się zagoją. Wtedy możemy minimalnie poprawić ich kształt, dorysować włoski w miejscach, gdzie ich brakuje i również do koloryzować. Efekt microbladingu utrzymuje się od roku do trzech lat. Odwiedź w sprawdzonym studiu microbladingu w portowym mieście Szczecin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here